Haberler > Okuldan Haberler
> OKULUMUZDA KLASİK TÜRK MÜZİĞİ KONSERİ

T.C.Kültür ve Turizm Bakanlığı Samsun Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Ses ve Saz Sanatçıları okulumuza gelerek çocuklarımıza konser verdi.
çok amaçlı salonda gerçekleşen konserde sanatçılar Nihavent, Muhayyer Kürdi, Kürdîlihicazkâr makamlarında eserler sundular.
çocuklara Türk Müziğini sevdirmek amacıyla okullarda konser verdiklerini söyleyen grup temsilcisi R.özlem ACAR, öğrencilerimize hitaben bir de konuşma yaptı. “Sizler çok güzel bir okulda okuyorsunuz. Bu okulda okumanın ayrıcalığını hayatınızın ileri dönemlerinde anlayacaksınız” diyerek okulumuza gelme amaçlarını anlattı ve arkadaşlarını tanıttı:
Şef Saz- Keman Sanatçısı Kenan YAKAR
Kanun Sanatçısı                 Onur CİCİN
Ney Sanatçısı                    Pelin BAŞAR
Keman Sanatçısı                Mustafa MUTLU
Ritim Sanatçısı                   Okan DOLGUNYüREK
Ud Sanatçısı                      Mehmet YETİMOĞLU
 
 
Ses Sanatçıları;                    R.özlem ACAR
                                         Gülbin BAKAN
                                         Nevzat KESKİNOĞLU
 
        Koronun söylediği Türk Müziği eserlerine çocuklarımız son derece ilgi gösterdiler. Hep bir ağızdan, söylenen tüm şarkılara eşlik ettiler. öğrencilerimizin bu denli ilgisi sanatçıları ve bizleri sevindirdi.
         Konser bitiminde TED Samsun Koleji Kurucu Temsilcisi ve Samsun Teknoloji A.Ş. Genel Müdürü Berrin AYDIN, öğrencilerimize, şarkılara katılımlarından duyduğu memnuniyeti belirtti. Bu konserlerin devamını en kısa zamanda görmek istediklerini söyleyerek sanatçılara teşekkür etti.

 


 
Duyurular
Sayın Velimiz, Vitamin Süreç İzleme Sınavı-1 sonuçları açıklanmıştır.  Sonuçlara www.vitaminegitim.com adresine girerek Vitamin kullanıcı adınız ve şifreniz ile "Okulum" sekmesinden ulaşabilirsiniz.  Süreç İzleme Sınavı-2'nin uygulama tarihi değişmiştir. Sınavımız, 03.12.2015 Perşembe günü uygulanacaktır. 
TEOG ortak sınav takvimi için tıklayınız.
Türk Eğitim Derneği Genel Merkezi, bir sivil toplum kuruluşu olarak kurumsal algı araştırması planlamaktadır. Bu araştırma, kurumsal iyileştirme çalışmaları ve bu doğrultuda hazırlanacak projeler için önem arz etmektedir. Sağlıklı bir ölçme ve değerlendirme yapılabilmesi için bağımsız TNS Araştırma Şirketi tarafından bir anket formu düzenlenmiştir.
2015-2016 Ortaokul Sınav Tarihleri yayınlanmıştır. Sınav takvimine ortaokul sınav tarihleri kısmından ulaşabilirsiniz.
2015 - 2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KIYAFET KATOLOĞU
2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL ÜCRETLERİ
İŞTE TEOG SINAVINDA TED SAMSUN KOLEJİ FARKI
Şirketimiz 24.01.2015 Genel Kurul Duyurusu
2013 - 2014 LYS YERLEŞTİRME SONUÇLARI
2013 - 2014 TEOG YERLEŞTİRME SONUÇLARI
ATATÜRK KÖŞESİ