![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/83908468_2732903740078601_7609774899879477248_n.jpg)
2. sınıf öğrencilerimiz eğlenceli bilim derslerinde
5 Şubat 2020![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/84748062_2735346279834347_349331195084931072_n.jpg)
TED Samsun Koleji Uğur Okulları ile yaptığı basketbol müsabakasında 56-58 galip olmustur.
6 Şubat 2020![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/85081045_2735344923167816_3393971693755039744_n-540x480.jpg)
TED Samsun Koleji Ortaokulu 5. sınıf öğrencileri, Türkçe dersi etkinliği olarak deyimleri üç boyutlu yorumladılar. Öğrencilerimizin emek emek hazırladığı ve birbirinden yaratıcı görseller okulumuz giriş katında iki gün sergilenecek.