Akademik Kadro

Türk Eğitim Derneği, öğretmenleri eğitim kurumlarının hedeflerini gerçekleştirmede en önemli paydaşlar olarak görmektedir. Bu nedenle de okullarında görev yapacak, alanında ve öğretmenlik mesleğinde yetkin öğretmenlerin seçiminde profesyonel bir yaklaşım sergilemektedir.

TED Samsun Kolejinde öğretmen ve yönetici istihdamı, Türk Eğitim Derneği Genel Merkezi’nin Ankara’da yürüttüğü yazılı ve mülâkat süreçleriyle sağlanmaktadır.

Düzenli aralıklarla tekrarlanan hizmet içi eğitimlerle öğretmenlerimizin mesleki gelişimleri en üst seviyede tutulmaktadır.

2020 – 2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KADROMUZ

AD SOYAD          BRANŞ
Mustafa ERMAN İlkokul / Ortaokul Müdürü
Ramazan GÜNEY Lise Müdürü
Vildan YAR Anaokulu Müdürü
Züleyha KANTARCIOĞLU İlkokul Müdür Yardımcısı
Evren Samet GEZGİN Ortaokul Müdür Yardımcısı
Tuğba ALBAYRAK Ortaokul Müdür Yardımcısı
Mahmut TAŞDOĞAN Lise Müdür Yardımcısı
Doğukan ÇELEBİ PDR Uzmanı
Nergis YAZICI PDR Uzmanı
Gökhan BOYUN PDR Uzmanı
Özlem PARLAK PDR Uzmanı
Gözde Funda ŞİMŞEK PDR Uzmanı
Ahu PEHLİVANOĞLU Anasınıfı Öğretmeni
Seda MACİT Anasınıfı Öğretmeni
Hilal Büşra DEĞER Anasınıfı Öğretmeni
Büşra ZENGİN Anasınıfı Öğretmeni
Arzu GÜLER Anasınıfı Öğretmeni
Ayşegül KUMAŞ Anasınıfı Öğretmeni
Esin YILMAZ Anasınıfı  Yardımcı Öğretmeni
Hatice UTKU Anasınıfı  Yardımcı Öğretmeni
Özge ŞEKER Anasınıfı  Yardımcı Öğretmeni
Şenay ÖZKÖK Anasınıfı  Yardımcı Öğretmeni
Ebru ÖKSÜZ Anasınıfı  Yardımcı Öğretmeni
Hilal SÖYLEMEZ Anasınıfı  Yardımcı Öğretmeni
Gözde YÜKSELEN Anasınıfı  Yardımcı Öğretmeni
Müzeyyen AYTEKİN 1. Sınıf Öğretmeni
Miray GÜNERİ 1.Sınıf Öğretmeni
Sevil GÜLTEKİN 1. Sınıf Öğretmeni
Hüseyin Gürbüz UMAN 2/A Sınıf Öğretmeni
Merve AKÇA 2/B Sınıf Öğretmeni
Semra AYRAN 2/C Sınıf Öğretmeni
Şükran MAÇ 3/A Sınıf Öğretmeni
Semih ŞAHİN 3/B Sınıf Öğretmeni
Havva SONKAYA 3/C Sınıf Öğretmeni
Elif YAPICI AKGÜL 3/D Sınıf Öğretmeni
Leyla TÜN 4/A Sınıf Öğretmeni
Hakan AKYÜZ 4/B Sınıf Öğretmeni
Nimet ÖZDOĞRU 4/C Sınıf Öğretmeni
Samet UZUN 4/D Sınıf Öğretmeni
Ümit ELİTAŞ Türkçe Öğretmeni
Gülçin ÇELİK Türkçe Öğretmeni
Halil İbrahim ÖZTÜRK Türkçe Öğretmeni
Ayşe Mehtap AVCI Matematik Öğretmeni
İsmail YAZICI Matematik Öğretmeni
Mine YÜKSEL Matematik Öğretmeni
İbrahim Murat ÖNAY Fen Bilimleri Öğretmeni
Ahu ZAFER Fen Bilimleri Öğretmeni
Buket ÖZEN Fen Bilimleri Öğretmeni
Dilek KISA Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Begüm ERDEM Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Ziya SEZGİN Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Halil ARSLAN Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Adnan YAVUZYİĞİTOĞLU Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni
Esra BEKAR Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni
Öznur ACAR YORULMAZ Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni
Nilay KORKMAZ ÖZMEN Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni
Serhat ÖZATA Matematik Öğretmeni
Kurtuluş BOYACIOĞLU Matematik Öğretmeni
Zeynep ÖZGÖK Matematik Öğretmeni
Yüksel ÖZGER Matematik Öğretmeni
Hüseyin YİĞİTER Matematik Öğretmeni
Gökhan ELMALI Matematik Öğretmeni
Servet KALENDER Matematik Öğretmeni
Candan KALELİ BEYRET Kimya Öğretmeni
Sema DERİCİ Kimya Öğretmeni
Burcu AKTÜRK Kimya Öğretmeni
Ufuk ŞİMŞEK Fizik Öğretmeni
Esra Uysal ARSLAN Fizik Öğretmeni
Eda Gamze KARTAL Fizik Öğretmeni
Gamze BOLAT Fizik Öğretmeni
Hasan ORAL Biyoloji Öğretmeni
Semra YÖRÜK TURNA Biyoloji Öğretmeni
Neşe ÖZTAŞ GÜRSÜ Biyoloji Öğretmeni
Aysel KÖSE Tarih Öğretmeni
Sevdanur ÖZTOPUZ Tarih Öğretmeni
Cihat CİHAN Coğrafya Öğretmeni
Ayşe YENİLMEZ Coğrafya Öğretmeni
Aysun Kırmızı Felsefe
Derya BOYACIOĞLU İngilizce Öğretmeni – Yabancı Diller Bölüm Bşk.
Neşe İNAN İngilizce Öğretmeni(Lise Zümre Bşk.)
Müge PINAR İngilizce Öğretmeni(Ortaokul Zümre Bşk.)
Begüm YILMAZ İngilizce Öğretmeni(İlkokul Zümre Bşk.)
Suna UYAN İngilizce Öğretmeni
Mehmet Haldun ÇELİK İngilizce Öğretmeni
Zeynep ÇİÇEK İngilizce Öğretmeni
Ebru Elvan KOCAMAN İngilizce Öğretmeni
Nihal PİŞGEN İngilizce Öğretmeni
Reihanehalsadat TABATABAEIZIAEALDINI İngilizce Öğretmeni
Merve ÜSTÜN İngilizce Öğretmeni
Gözde ÖRNEK İngilizce Öğretmeni
Kassim HAMİSİ İngilizce Öğretmeni
Kübranur KESKİN İngilizce Öğretmeni
Özlem UYAR İngilizce Öğretmeni
Büşra BAKAR İngilizce Öğretmeni
Sarah ÖZYILMAZ İngilizce Öğretmeni
Burcu Ercan ŞENGÜL Almanca Öğretmeni
Erkut ÇİFTÇİ Almanca Öğretmeni
Bengü ŞENGÜL Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
İhsan Burak CENGİZHAN Beden Eğitimi Öğretmeni
Murat SANICI Beden Eğitimi Öğretmeni
Asena Gizem ALTUNBAY Beden Eğitimi Öğretmeni
Gürdal SÖNMEZ Müzik Öğretmeni
Mustafa KAVRAZ Müzik Öğretmeni
Ayşe ÖZ Görsel Sanatlar Öğretmeni
Ayşegül AKYAZI Görsel Sanatlar Öğretmeni
Atatürk

Ansolon