![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/69933516_2423867884315523_7570320673168424960_o.jpg)
12. Sınıf Velilerimize Bilgilendirme Toplantısı
11 Eylül 2019![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/70189415_2425974100771568_8138536342393978880_n.jpg)
Masalcı Dede ile Bir Masal…
11 Eylül 2019![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/70505295_2423875490981429_4595133867303632896_o-960x480.jpg)
2019-2020 Eğitim ve öğretim yılı 9. Sınıflar oryantasyonu Lise rehberlik biriminin organizasyonu ile 9 Eylül’de gün boyunca tanıtımlar, yarışmalar ve etkinliklerle gerçekleştirildi. Okulumuz ailesine yeni katılan 9. Sınıf öğrencilerimiz kendileri için görevlendirilen mentör öğrenci grupları ile keyifli bir gün geçirdiler.