![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/70181961_2528598283842482_2058413130156867584_n.jpg)
2 Kasım 2019
![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/75087416_2535608083141502_2079980772290199552_o.jpg)
4 Kasım 2019
![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/75456688_2532130920155885_419008612736696320_o-960x480.jpg)
Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünde görevli polis memurları 04.11.2019 pazartesi günü polis sevgisini aşılamak, polis-çocuk ilişkilerini geliştirmek,genel güvenlik ve trafik güvenliği konuklarında bilgi vermek amacıyla hazırladıkları sunumları öğrencilerimiz izlediler.Öğrencilerimiz ^Kanka Polis^ karakteri ile keyifli vakit geçirdikten sonra etkinliğe son verildi.
Katılımlarından Dolayı Toplum Destekli Polis Birimine Teşekkür Ediyoruz.