Aralık 2022 için Etkinlikler

2022 – 2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AKADEMİK KADROMUZ

 

Musa KALAYCI
İlkokul – Ortaokul Müdürü
Genel Koordinatör
Vildan YAR
Anaokulu Müdürü
Ramazan GÜNEY
Lise Müdürü
Züleyha KANTARCIOĞLU
İlkokul Müdür Yardumcısı
Evren Samet GEZGİN
Ortaokul Müdür Yardımcısı
Tuğba ALBAYRAK
Ortaokul Müdür Yardımcısı
Mahmut TAŞDOĞAN
Lise Müdür Yardımcısı
Doğukan ÇELEBİ
PDR Uzmanı
Nergis YAZICI
PDR Uzmanı
Özlem PARLAK
PDR Uzmanı
Gözde Funda ŞİMŞEK
PDR Uzmanı
Büşra ZENGİN
Anasınıfı Öğretmeni
Ayşegül KUMAŞ
Anasınıfı Öğretmeni
Hilal Büşra DEĞER
Anasınıfı Öğretmeni
Cansu AYKUT
Anasınıfı Öğretmeni
Ayten Merve KAYALAR
Anasınıfı Öğretmeni
Kübra Nur İPEK
Anasınıfı Öğretmeni
Elif Şevval SARI
Anasınıfı Öğretmeni
Esin YILMAZ
Anasınıfı Yardımcı Öğretmeni
Hatice UTKU
Anasınıfı Yardımcı Öğretmeni
Şenay ÖZKÖK
Anasınıfı Yardımcı Öğretmeni
Özge ŞEKER
Anasınıfı Yardımcı Öğretmeni
Gözde YÜKSELEN
Anasınıfı Yardımcı Öğretmeni
Beyza Suna TÜFEKÇİ
Anasınıfı Yardımcı Öğretmeni
Sinem MISIRCI
Anasınıfı Yardımcı Öğretmeni
Emine ERGÜN
1/A Sınıf Öğretmeni
Merve ŞENTÜRK
1/B Sınıf Öğretmeni
Elif Yapıcı AKGÜL
1/C Sınıf Öğretmeni
Havva SONKAYA
1/D Sınıf Öğretmeni
Samet UZUN
2/A Sınıf Öğretmeni
Leyla TÜN
2/B Sınıf Öğretmeni
Hakan AKYÜZ
2/C Sınıf Öğretmeni
Miray GÜNERİ
3/A Sınıf Öğretmeni
Aslıhan HAKGÜDEN
3/B Sınıf Öğretmeni
Müzeyyen AYTEKİN
3/C Sınıf Öğretmeni
Hüseyin Gürbüz UMAN
4/A Sınıf Öğretmeni
Merve AKCA
4/B Sınıf Öğretmeni
Semra AYRAN
4/C Sınıf Öğretmeni
Ümit ELİTAŞ
Türkçe Öğretmeni
Gülçin ÇELİK
Türkçe Öğretmeni
Halil İbrahim ÖZTÜRK
Türkçe Öğretmeni
İsmail YAZICI
Matematik Öğretmeni
Kemal AYDIN
Matematik Öğretmeni
Bahar EREN
Matematik Öğretmeni
İbrahim Murat ÖNAY
Fen Bilimleri Öğretmeni
Ahu ZAFER
Fen Bilimleri Öğretmeni
Buket ÖZEN
Fen Bilimleri Öğretmeni
Begüm ERDEM
Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Akif BAYDAR
Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Ziya SEZGİN
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Halil ARSLAN
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Adnan YAVUZYİĞİTOĞLU
Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni
Esra BEKAR
Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni
Öznur ACAR YORULMAZ
Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni
Nilay KORKMAZ ÖZMEN
Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni
Serhat ÖZATA
Matematik Öğretmeni
Zeynep ÖZGÖK
Matematik Öğretmeni
Yüksel ÖZGER
Matematik Öğretmeni
Hüseyin YİĞİTER
Matematik Öğretmeni
Sevgi ALTUNTAŞ
Matematik Öğretmeni
Servet KALENDER
Matematik Öğretmeni
Hakan YAVŞAN
Matematik Öğretmeni
Candan KALELİ BEYRET
Kimya Öğretmeni
Sema DERİCİ
Kimya Öğretmeni
Burcu AKTÜRK
Kimya Öğretmeni
Ufuk ŞİMŞEK
Fizik Öğretmeni
Esra Uysal ARSLAN
Fizik Öğretmeni
Ruşen GÜNER
Fizik Öğretmeni
Hasan ORAL
Biyoloji Öğretmeni
Semra YÖRÜK TURNA
Biyoloji Öğretmeni
Neşe ÖZTAŞ GÜRSÜ
Biyoloji Öğretmeni
Aysel KÖSE
Tarih Öğretmeni
Sevdanur ÖZTOPUZ
Tarih Öğretmeni
Cihat CİHAN
Coğrafya Öğretmeni
Ayşe YENİLMEZ
Coğrafya Öğretmeni
Aysun Kırmızı
Felsefe Öğretmeni
Derya BOYACIOĞLU
İngilizce Öğretmeni
Yabancı Diller Bölüm Bşk.
Neşe İNAN
İngilizce Öğretmeni
(Lise Zümre Bşk.)
Müge PINAR
İngilizce Öğretmeni
(Ortaokul Zümre Bşk.)
Begüm YILMAZ
İngilizce Öğretmeni
(İlkokul Zümre Bşk.)
Suna UYAN
İngilizce Öğretmeni
Mehmet Haldun ÇELİK
İngilizce Öğretmeni
Zeynep ATİK
İngilizce Öğretmeni
Ebru Elvan KOCAMAN
İngilizce Öğretmeni
Reihanehalsadat TABATABAEIZIAEALDINI
İngilizce Öğretmeni
Merve ÜSTÜN
İngilizce Öğretmeni
Gözde ÖRNEK
İngilizce Öğretmeni
Kassim HAMİSİ
İngilizce Öğretmeni
Didem ÜZERK
İngilizce Öğretmeni
Büşra BAKAR
İngilizce Öğretmeni
Ilgın Nura GENÇ
İngilizce Öğretmeni
Togay Tan UTKAN
İngilizce Öğretmeni
Aleyna GÜL
İngilizce Öğretmeni
Fatma ESER
İngilizce Öğretmeni
Gülşah Hatice ERTÜKENMEZ
İngilizce Öğretmeni
Sarah ÖZYILMAZ
İngilizce Öğretmeni
Şeyda ÇAĞ
Almanca Öğretmeni
Erkut ÇİFTÇİ
Almanca Öğretmeni
Bengü ŞENGÜL
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
İhsan Burak CENGİZHAN
Beden Eğitimi Öğretmeni
Murat SANICI
Beden Eğitimi Öğretmeni
Asena Gizem ALTUNBAY
Beden Eğitimi Öğretmeni
Gürdal SÖNMEZ
Müzik Öğretmeni
Mustafa KAVRAZ
Müzik Öğretmeni
Ayşe ÖZ
Görsel Sanatlar Öğretmeni
Ayşegül AKYAZI
Görsel Sanatlar Öğretmeni
Elvira ŞAHİN
Kareograf
Atatürk

Ansolon