![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/72322241_2468605046508473_3062593857104379904_n.jpg)
iLKOKULUMUZDA KULÜPLER BAŞLADI.
5 Ekim 2019![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/72211646_2468682836500694_2890327928657149952_n.jpg)
Öğrencilerimiz Amazon Köyünde
8 Ekim 2019![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/72049525_2468607753174869_524458215996391424_n-960x480.jpg)
TED Samsun Koleji Ortaokul öğrencilerimiz Hayvanları Koruma Günü’nde farkındalık oluşturmak adına geri dönüşümle hazırladıklar kedi evlerini okulda sergilediler. Geri dönüştürülebilir malzemelerle sokak hayvanlarına sığınacak sıcacık bir alan oluşturabileceğini belirttiler. Yaşam alanlarına bu kulübelerin de yerleştirilmesiyle yaz kış, aç ve susuz hayvan kalmayacağını duyurdular. ‘’Onlar konuşamaz, sen susma, eyleme geç!’’ dediler.