![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/IMG_8862.jpg)
TED Samsun Koleji İlkokulu 1. Sınıf öğrencilerimiz için hazırlandı.
7 Eylül 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/IMG_8925.jpg)
TED Samsun Koleji Lisesi 9. ve 12. Sınıf velilerimiz için 2023-2024 akademik yılı programı ve eğitim süreci hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
7 Eylül 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/IMG_8880-1200x480.jpg)
TED Samsun Koleji Anaokulu öğrencilerimiz için hazırlandı. Büyük bir heyecan ve mutlulukla 5 Eylül Salı günü öğrencilerimizi bekliyoruz. TED’Lİ OLMAK AYRICALIKTIR.