![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-10-20-at-16.59.45-e1701247638723-150x150.jpeg)
TED Samsun Koleji Lisesi Genç A Voleybol takımımız Atakum 3.sü olmuştur
29 Kasım 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-10-16-at-10.55.36-150x150.jpeg)
TED Samsun Koleji Anaokulunda “Aile Katılımı Etkinliklerimiz” devam ediyor.
29 Kasım 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-10-20-at-16.05.41-1200x480.jpeg)
TED Samsun Koleji Anaokulu öğrencilerimiz, mutfak etkinliğinde kurabiye yapımını öğrendi. Kurabiye malzemelerini hazırlayıp tanıyan ve hamurlara istedikleri şekilleri veren öğrencilerimiz etkinliklerini keyifli bir şekilde tamamladılar.