![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/WhatsApp-Image-2024-03-27-at-14.51.41-150x150.jpeg)
TED Samsun Koleji Anaokulu Hazırlık Grubu öğrencilerimizden “7 Cüceler ve Pamuk Prenses” oyunu
28 Mart 2024![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2024/04/KARAGOL-ORTAOKULU-1-150x150.jpg)
Kardeş okulumuz Karagöl Şehit Arif Çetin Ortaokulu öğrencilerini misafir ettik
4 Nisan 2024![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/WhatsApp-Image-2024-03-27-at-14.08.28-1200x480.jpeg)
TED Samsun Koleji Anaokulu Hazırlık Grubu öğrencilerimiz 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde “Pamuk Prenses ve 7 Cüceler” oyununu okulumuzun konferans salonunda sergilediler. Öğrencilerimiz arkadaşlarının seyirci olduğu oyunda keyif dolu vakit geçirirken, usta oyunculara taş çıkartan performanslarıyla takdirleri topladılar.