TED Samsun Koleji Lisesinde Manyetik Alan Kazanım Deneyi
11 Aralık 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-05-at-18.33.51-150x150.jpeg)
Gazeteci/Yazar Ömür KURT, TED Samsun Kolejinde söyleşi ve imza için 2,3,4,5,6 ve 7. sınıf öğrencilerimizle buluştu
11 Aralık 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-01-at-13.59.30-1200x480.jpeg)
TED Samsun Koleji Özel Anaokulu öğrencilerimiz Okullarda Orman Projesi kapsamında “Çevremi Temiz Tutuyorum” etkinliği düzenlendi. Okulumuzda çevre temizliği yapan öğrencilerimiz doğayı korumanın önemine dikkat çekti. TED bir gelecek projesidir.