![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/IMG_9281.jpg)
TED Samsun Koleji İlkokulu 1. Sınıf Öğrencilerimizin Uyum Programı Başladı.
7 Eylül 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/IMG_9316.jpg)
Ortaokul Ve Lise Öykü Yarışmasında Her İki Kademede Türkiye Birincisiyiz
7 Eylül 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/IMG_9238-1200x480.jpg)
TED Samsun Koleji Anaokulunda uyum haftası düzenlenen törenle başladı. Öğrencilerimiz öğretmenleri ile tanışırken gerçekleştirilen etkinlikler ve oyunlarla ilk günü keyifli bir şekilde tamamladılar. Öğrencilerimiz kadar velilerimizde heyecan doluydu. TED ailesi olarak öğrenci, öğretmen ve velilerimize sağlıklı, mutlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyoruz.