![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/WhatsApp-Image-2023-09-21-at-15.44.47.jpeg)
TED Samsun Koleji İlkokulu 3. sınıf öğrencilerimizden 3 boyutlu Dünya’nın katmanları çalışması
25 Eylül 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/WhatsApp-Image-2023-09-22-at-16.57.29.jpeg)
TED Samsun Koleji cambridge sertifika töreni
25 Eylül 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/WhatsApp-Image-2023-09-19-at-14.00.37-1200x480.jpeg)
TED Samsun Koleji Anaokulunda yüzme derslerimiz başladı. Hafta boyunca devam eden derslerimizde öğrencilerimizin fiziksel, zihinsel ve sosyal anlamda sağlıklı bir birey olarak gelişmeleri için çalışmalar yaptık. Yüzme derslerimiz devam edecektir.