![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/72266057_2460918503943794_6493951707867774976_n.jpg)
Eğlenceli Bilim Dersleri Başladı
2 Ekim 2019![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/72322241_2468605046508473_3062593857104379904_n.jpg)
iLKOKULUMUZDA KULÜPLER BAŞLADI.
5 Ekim 2019![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/71893350_2464959256873052_5878436972560646144_n-960x480.jpg)
TED Samsun Koleji 8. Sınıf öğrencilerimiz kendileri için planlanan “Çarşamba Etkinliklerinde” bugün Adventure Park’taydı. Safariden paintballe, bisikletten okçuluğa birçok etkinlikte doya doya eğlenen öğrencilerimiz biriken enerji ve streslerini atarak haftaya 2. bir başlangıç yapacak olmanın keyfiyle evlerine gitti.