![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-11-07-at-15.17.05-3-150x150.jpeg)
TED Samsun Koleji Lisesi öğrencimiz “Bilinçli Tüketim ve Tüketici Hakları” konulu karikatür yarışmasında 1. oldu
29 Kasım 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/IMG_3847-150x150.jpg)
TED Samsun Koleji Ortaokulunda “Çizgilerle Atatürk” konulu resim sergisi
29 Kasım 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/IMG_3715-1200x480.jpg)
TED Samsun Koleji İlkokulu 4. sınıf öğrencilerimiz Fen Bilimleri dersinde “Besin Piramidini Tamamla” etkinliği ile öğrendiklerini pekiştirme fırsatı buldular. Besin piramidini hep birlikte tamamlayan öğrencilerimiz eğlenerek öğrendiler.