![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/IMG_8616.jpg)
TED Samsun Koleji 8. Sınıf Öğrencilerine LGS Sunumu
7 Eylül 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/IMG_8862.jpg)
TED Samsun Koleji İlkokulu 1. Sınıf öğrencilerimiz için hazırlandı.
7 Eylül 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/IMG_8822-1200x480.jpg)
TED Samsun Koleji Lisesi Biyoloji Öğretmeni Hasan ORAL, 9. sınıf öğrencilerimize “İnovasyon ve Girişimcilik” başlıklı sunum gerçekleştirildi. Sunum, geleceğin girişimci adayları ile karşılıklı sohbet havası içerisinde geçerken öğrencilerimiz; inovasyon, yaratıcı düşünme, misyon, vizyon, şirket planı, takım olabilme gibi birçok kavram üzerinde düşünme fırsatı yakalamış oldu.