![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/IMG_3847-150x150.jpg)
TED Samsun Koleji Ortaokulunda “Çizgilerle Atatürk” konulu resim sergisi
29 Kasım 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/2-2-150x150.jpeg)
TED Samsun Koleji Lisesi öğrencimiz Yamaç KOÇ 200 metre kurbağalamada il 3.sü 100 metre kurbağalamada da il 4. sü oldu
29 Kasım 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/1-3-930x480.jpeg)
Samsun’da düzenlenen Okulsporları Gençler Yüzme Yarışmalarında TED Samsun Koleji Lisesi Yüzme Takımı 4×100 metre karışık bayrak yarışmasında il 2.si olarak bizleri gururlandırmıştır. Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.