![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_9224-150x150.jpg)
TED Samsun Koleji Özel Lisesi öğrencilerimiz Avrupa Gençlik Parlamentosu (EYP) Konferansına katıldı
20 Şubat 2024![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2024-02-19-at-14.59.26-150x150.jpeg)
TED Samsun Koleji Anaokulunda “Minik Tohum” hikayesi canlandırıldı
22 Şubat 2024![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2024/02/577d4135-d502-4e89-949b-ae4d77da555f-1200x480.jpg)
TED Samsun Koleji Yıldız Erkekler Futsal Takımımız oynadığı 7 maçı da kazanarak namağlup Atakum ilçe şampiyonu oldu. TED Samsun Koleji Genel Koordinatörü Musa KALAYCI, öğrencilerimizi tebrik ederek başarı belgelerini takdim etti ve başarılarının devamını diledi.