![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-02-at-12.37.56-1.jpeg)
TED Samsun Koleji Lisesinden Önemli Proje-Çevrenin Genç Sözcüleri
5 Ekim 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/IMG_1707.jpg)
TED Samsun Koleji İlkokulunda ‘Dünya Çocuk Günü’ kutlandı
5 Ekim 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/IMG_1723-1200x480.jpg)
TED Samsun Koleji Ortaokulu 6/B sınıfı öğrencimiz Berrak KURT, Samsun’da gerçekleştirilen İlköğretim Haftası Satranç Turnuvası’nda 12 yaş kategorisi ve kızlar arasında üstün bir performans sergileyerek birinci oldu. Öğrencimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.