![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-10-21-at-09.15.15-150x150.jpeg)
TED Samsun Koleji Lisesi 12. sınıf öğrencilerimiz Samsun Üniversitesinde
29 Kasım 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/IMG_2575-150x150.jpg)
TED Samsun Kolejinde 2. sınıf öğrencilerimiz ile “Oda Orkestrası ve Koro” etkinliği
29 Kasım 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-10-21-at-19.56.52-1200x480.jpeg)
TED Samsun Koleji Ortaokulu 6. sınıf öğrencilerimiz Çorum gezisine katıldı. Şehrin tarihi ve kültürel yerlerini ziyaret eden öğrencilerimiz hem eğlendiler hem de önemli bilgiler edindiler. TED bir gelecek projesidir.