![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/IMG_0210.jpg)
TED Samsun Koleji İlkokulunda öğrenci kulüpleri tanıtıldı
18 Eylül 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/IMG_0670.jpg)
TED Samsun Koleji Özel Lisesinde 10. sınıf öğrencilerimizle veli toplantısı gerçekleştirildi
18 Eylül 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/IMG_0626-1200x480.jpg)
TED Samsun Koleji olarak öğrencilerimizin akademik başarısı kadar sosyal, kültürel, sportif gelişimlerini de takip ediyor ve destekliyoruz. Bu doğrultuda ortaokulumuzda ilgi alanlarına yönelik seçimlerde bulunan öğrencilerimiz için kulüp çalışmalarımız başladı.