![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/IMG_9335.jpg)
TED Samsun Koleji Özel Lisesi 11. sınıf velileriyle toplantı yapıldı
14 Eylül 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/IMG_9580.jpg)
TED Samsun Koleji Özel İlkokulu velileriyle toplantı yapıldı
14 Eylül 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/IMG_9449-1200x480.jpg)
TED Samsun Koleji Özel Anaokulu olarak değerli velilerimizin katılımıyla bilgilendirme toplantılarımızı gerçekleştirdik. Anaokulu Müdürü Vildan YAR ve öğretmenlerimiz 2023-2024 eğitim öğretim programı ve okuldaki çalışmalarla ilgili bilgilendirmelerde bulundular. 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılının başarılı ve güzel bir yıl olmasını diliyoruz.