![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/86437792_2754645931237715_3739038677804777472_n.jpg)
SAMSUN’DA BASKETBOL İL 1.Sİ TED SAMSUN KOLEJİ…
14 Şubat 2020![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/87046722_2761768070525501_7252726593456439296_n.jpg)
ANAOKULU ÖĞRENCİLERİMİZ YAŞADIĞI ŞEHRİN TARİHİNİ ÖĞRENİYOR
17 Şubat 2020![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/86627231_2758115354224106_2826815369623109632_n-960x480.jpg)
TED Samsun Koleji Giriş/Bursluluk Sınavı bugün gerçekleşti. Yoğun katılım nedeni ile sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki oturum halinde yapılan sınavda öğrenciler emeklerinin karşılığını almak için çabaladılar.
Sınava katılan tüm öğrenci ve velilerimize teşekkür ederiz.