![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/WhatsApp-Image-2022-12-26-at-13.34.02.jpeg)
TED Samsun Koleji Lisesi öğrencilerimizle çözünme çökelme ve tepkime deneyi
28 Aralık 2022![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/1-3.jpeg)
TED Samsun Koleji Küçük Kız Voleybol Takımımız Namağlup şampiyon
28 Aralık 2022![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/WhatsApp-Image-2022-12-23-at-17.09.25-4-1024x480.jpeg)
9. Sınıf öğrencilerimize lise PDR Uzmanımız Nergis YAZICI “Bilinçli Teknoloji Kullanımı” adlı sunum gerçekleştirdi. Çeşitli etkinliklerin yapıldığı sunumda öğrencilerimiz, ‘Bilinçli Teknoloji Kullanımı’na dikkat çekmek için kendi sloganlarını hazırladılar.