![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2020/11/WhatsApp-Image-2020-11-11-at-11.08.12.jpeg)
Projelerimize Kalite Etiketi eTwinning’ten
11 Kasım 2020![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2020/12/43f770e6-3291-440d-b1cf-815bcc9d472d.jpg)
ANAOKULUNDA YENİ YIL COŞKUSU
31 Aralık 2020![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2020/12/IMG-20201225-WA0001-800x480.jpg)
Anaokulu öğrencilerimizin yeni yıl kartlarını postalamak, haberleşme araçlarının neler olduğunu öğretmek amacıyla, 25.12.2020 Cuma günü İlkadım PTT Baş Müdürlüğü görevlileri okulumuza geldiler.
Covid-19 sürecinden dolayı postane gezisi yapılamadığı için öğrencilerimiz sınıflarında hazırladıkları tebrik kartlarını sevdiklerine göndermek için okulumuza gelen görevlilere teslim ettiler.
Katkılarından dolayı PTT Baş Müdürlüğü çalışanlarına teşekkür ederiz.