![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/86871765_2768587896510185_4005388407491526656_n-1.jpg)
TED’Lİ GENÇ ELEŞTİRMENLER” TÜYAP’TA
19 Şubat 2020![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/87111102_2769287666440208_2118443252397899776_n.jpg)
TED Samsun Koleji öğrencileri ile “Çocuklar İçin Yazmak” konulu söyleşi ve imza gününü gerçekleştirdi.
20 Şubat 2020![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/87031090_2769103143125327_9143712208969007104_n-960x480.jpg)
Bölge Şampiyonasında Basketbol A genç takımımız Çorum Bahçeşehir Kolejini 50-86 yenerek. 10 yıldır arkadaşlık ve takım olgusunu beraber oynayarak yaşatan ve aynı zamanda TED kurumsal kültürünü özümseyen bu gençlerimizi ve öğretmenlerimize teşekkür eder nice başarılar dileriz.