![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/86876128_2770960919606216_8501666043335278592_n.jpg)
Latife Tekin, TED Samsun Lisesi öğrencileri ile buluştu.
21 Şubat 2020![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/87076187_2773049659397342_4527259485512663040_n.jpg)
TED Samsun Koleji Lisesi koridorlarında Barış Manço rüzgarı esti..
22 Şubat 2020![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/86973722_2771607982874843_516514841486163968_n-960x480.jpg)
TED Samsun Koleji İlkokul/Ortaokul Müdürü Mustafa ERMAN, İstiklal Marşı Töreni’nde spor müsabakalarında derece alan öğrencileri tüm okul huzurunda tebrik etti.
Karatede Samsun 2.si olan Asel ARSLAN, 9-10 Yaş Tenis Turnuvası’nda 1. olan Elif Ela TOKATLIOĞLU, Samsun İl 1.si Basketbol Takımımız kupa ve madalyaları ile tüm okul tarafindan tebrik edildi.