![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/23-150x150.jpg)
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı TED Samsun Koleji Okul Aile Birliği Toplantısı gerçekleştirildi.
21 Kasım 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/IMG_2381-150x150.jpg)
TED Samsun Kolejinde Kadına Şiddetle Mücadele ve KADES uygulaması tanıtıldı
29 Kasım 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/IMG_2253-1200x480.jpg)
Samsun’un Vezirköprü ilçesinde kardeş okulumuzdaki 39 çocuğumuzun bot ihtiyacı için düzenlediğimiz kermesimiz öğrencilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Katılım sağlayan herkese teşekkür ederiz.