![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/IMG_2253-150x150.jpg)
TED Samsun Kolejinde anlamlı proje- 39 çocuğun ihtiyacı için kermes düzenlendi
29 Kasım 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/WhatsApp-Image-2023-10-20-at-16.59.45-e1701247638723-150x150.jpeg)
TED Samsun Koleji Lisesi Genç A Voleybol takımımız Atakum 3.sü olmuştur
29 Kasım 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/IMG_2381-1200x480.jpg)
TED Samsun Kolejinde Samsun İl Emniyet Müdürlüğünün katkılarıyla “Kadına Şiddetle Mücadele ve KADES Uygulaması” konulu seminer gerçekleştirilmiştir. İl Emniyet Müdürlüğüne bizlerle paylaştıkları değerli bilgiler için teşekkür ederiz.