![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2020/04/WhatsApp-Image-2020-04-02-at-18.41.15.jpeg)
TED SAMSUN KOLEJİNDE UZAKTAN EĞİTİMLE TÜM ÖĞRETMENLER ÖĞRENCİLERLE
3 Nisan 2020![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2020/04/61602932-5eff-4368-bf19-2c4ab1afbcf3.jpg)
ATATÜRK’ÜN YUVASI TED’DE BAYRAM COŞKUSU
24 Nisan 2020Samsun Rotary Kulübü’nün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. Yılına özel düzenlemiş olduğu Reprodüksiyon Resim Yarışması’na katılan yarışmacılar arasında okulumuz 7/D sınıfı öğrencimiz Ece Vural, Adnan Turani ve Ayhan Türker’in eseri ile katılmış 1. olmuş ve mansiyon ödülü almıştır. Yine aynı yarışmaya katılan okulumuz 7/B sınıfı öğrencimiz Berke Gümüş, Bedri Rahmi Eyüboğlu’nun eseri ile katılmış 2. olmuştur. Dereceye girerek bu gururu bize yaşatan öğrencilerimizi ve onlara emek veren öğretmenlerimizi kutlarız.