![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/klozet--150x150.jpg)
TED Samsun Koleji Lisesi “Çevrenin Genç Sözcüleri Fotoğraf Yarışması” konulu proje
16 Mart 2024![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1263-150x150.jpg)
TED Samsun Koleji Okul Aile Birliğinden Burslu Öğrenciler Yararına İftar
23 Mart 2024TED Samsun Kolej Özel Lisesi tarafından yürütülen Çevrenin Genç Sözcüleri Projesi kapsamında 10/A sınıfı öğrencilerimizden oluşan ve Danışmanlığını Öğretmenimiz Esra Uysal’ın yaptığı çalışmalar kapsamında temiz ve erişebilir enerji için kısa film konulu çalışma gerçekleştirildi.
KISA FİLMİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.