![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-05-at-18.47.09.jpeg)
TED’li Genç Eleştirmenler TÜYAP Kitap Fuarı’nda
16 Ekim 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-06-at-16.33.37.jpeg)
TED Samsun Koleji Yabancı Diller Lise Zümre Başkanı, İngilizce öğretmeni Haldun Çelik, TED Okulları Yabancı Diller Zümre Başkanları Liderlik Eğitimi Programına katıldı
16 Ekim 2023![](https://www.tedsamsun.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-03-at-12.37.31-930x480.jpeg)
TED Samsun Koleji Ortaokulunda Fen Bilimleri dersinde eğlenceli bilim setleri ile ilk deneyler gerçekleşti. Öğrencilerimiz, kendileri için gelen deney malzemelerini kullanarak öğrendikleri kazanımı pekiştirecek etkinlikler yaptılar.